Naar de inhoud
Nieuws

Ook Angha laat Fortuna achter zich

Eind maart Fotuna Sittard bekend dat de aflopende contracten van Lisandro Semedo, Martin Angha en Tesfaldet Tekie formeel opgezegd worden. Daarnaast lopen de contracten van Paul Gladon, Andreas Samaris, Dimitrios Siovas en Joshua Wehking af. Voor hen geldt de formele opzegtermijn niet omdat het hun eerste arbeidsovereenkomst betreft.

Maar na het seizoen maakt de club bekend met vier spelers om de tafel te willen gaan zitten: Paul Gladon, Martin Angha, Richie Musaba en Tesfaldet Tekie.

Maar na het onderhoud met Tekie komen speler en club tot het inzicht dat verdergaan geen zin heeft: Tekie vertrekt.

Intussen is duidelijk dat Marin Angha eveneens vertrekt uit Sittard-Geleen. Club en speler zaten om de tafel om te onderhandelen over een nieuwe verbintenis, maar ze zijn er niet uitgekomen. En zo komt een einde aan het dienstverband van de 28-jarige Zwitser.

Martin Angha tekent in de zomer van 2019 een tweejarig contract bij Fortuna met een optie voor een derde seizoen. In zijn tweede seizoen wordt Angha een onbetwiste basisspeler. Fortuna licht daarop de optie op een derde seizoen en ook tijdens Angha’s derde seizoen verovert hij een basisplaats. Maar daaraan komt nu een einde: Angha gaat op zoek naar een andere club.

Angha speelde 79 Eredivisie- en zes bekerduels voor Fortuna Sittard.

Bron: Dagblad de Limburger

Over de auteur

Michel. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

5 november 2023
PEC Zwolle2
Fortuna Sittard0
Eredivisie 14.000 toeschouwers Lees het verslag