
‘Rangers denkt aan Pandur’
Het is pas enkele dagen geleden dat Fortuna Sittard-doelman Ivor Pandur tijdens Zaanse Methoden verklaarde dat hij een overstap naar een grote(re) club als een mooie kans beschouwt of de geruchtenmolen komt al op gang.
Het Schotse Rangers FC is op zoek naar een nieuwe doelman en heeft hiervoor de doelman van Crystal Palace FC, Jack Butland, op het oog. Maar de huurling van Manchester United lijkt financieel niet haalbaar voor de Schotse grootmacht en heeft haar aandacht verlegd naar onder andere Ivor Pandur.

Verkast Ivor Pandur weldra naar Ibrox?
De Kroatische doelman is in Sittard-Geleen aan een uitstekend seizoen bezig en weet de schijnwerpers op zich gericht. Pandur is één van de opties die wordt bekeken, want de Schotten hebbben meer keepers op de korrel.

Ook tegen PSV blonk Ivor Pandur weer uit
Mocht Rangers FC concreet worden, dan moeten de Schotten met een behoorlijk bedrag over de brug komen, want onlangs nam Fortuna Pandur over van Hellas Verona waardoor Pandur tot de zomer van 2027 onder contract staat aan de Milaanstraat.
Bron: GlasgowLive
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
"Ik geloof dat we weer op de goede weg zijn", aldus Frans Körver na afloop van het eerstedivisieduel bij EVV Eindhoven (uitslag: 1-3). Het is Fortuna's eerste uitoverwinning van het seizoen (vijfde uitduel). Körver zou gelijk krijgen; Fortuna zal dit seizoen namelijk promoveren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













