
Zware blessure voor Da Cruz
Het is eind januari als Fortuna Sittard een extra aanvaller aan haar selectie toevoegt als het Alessio Da Cruz vastlegt. De 27-jarige Kaapverdiaan heeft zijn contract bij het Italiaanse Feralpisalò S.r.l. laten ontbinden en stapt transfervrij over naar Sittard-Geleen.
Da Cruz heeft een (kleine) trainingsachterstand en het duurt even vooraleer hij lange invalbeurten aankan. Half februari staat hij een eerste keer in de basis. Uiteindelijk komt Da Cruz tijdens 15 competitiewedstrijden in actie en speelt mee in het verloren bekerduel bij FC Groningen. Tijdens het thuisduel tegen PEC Zwolle scoort da Cruz zijn eerste doelpunt in Sittardse dienst.

De eerste van Alessio da Cruz
Het seizoen 24/25 moet het seizoen worden van zijn doorbraak, want met de zware blessure van Kaj Sierhuis is de spitspositie vacant. Maar ook Da Cruz blijft niet gespeend van pech want een ongeluk in de privésfeer zorgt ervoor dat hij de komende maanden niet in actie zal komen. Zijn blessure is dusdanig ernstig dat Da Cruz inmiddels is geopereerd.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
7.000 toeschouwers in De Baandert zien hoe Fortuna Sittard bijna PSV verslaat. Robert van der Weert zorgt een kwartier voor het einde voor de voorsprong, maar tien Eindhovenaren maken toch nog gelijk (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












