
Semedo opgeroepen voor Kaapverdië
Bondscoach Pedro Brito van Kaapverdië heeft zijn selectie bekend gemaakt voor drie oefeninterlands die de Blauwe Haaien begin juni zullen spelen. Uiteraard is Fortunees Lisandro Semedo van de partij.
Kaapverdië, dat zich eerder dit seizoen voor de Africa Cup of Nations plaatste, speelt op 5 juni in Belgrado tegen Brazilië O23, op 8 juni in Dakar tegen Senegal en op 11 juni in Bissau tegen Guinee-Bissau. Er komen dus weer wat vlieguren bij voor Semedo.
De drie oefenduels staan in het teken van de voorbereiding op de WK-kwalificatie die later dit jaar zal beginnen.
Bron: A Nação
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
"Voor mijn part krijg ik koppijn als ik een opstelling moet maken. Liever vier goede voorhoedespelers dan een te weinig", aldus Frans Körver na afloop van het thuisduel in de eerste divisie tegen DS'79. Fortuna wint voor de vierde maal op rij en scoort er driftig op los (uitslag: 3-0).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












