
Kool tekent bij VVV
Ruud Kool heeft een één-jarig contract getekend bij VVV. Ruud, die deel uit maakte van de ellenlange lijst van vertrekkende spelers bij Fortuna, heeft zes jaar bij Fortuna gespeeld. Het meest legendarisch moment in het geel/groen was zijn fenomenale vrije trap tegen Roda in 1997, waarmee hij een punt redde voor Fortuna.
Eerder tekende Kool al een contract bij SV Meerssen, maar nu hij een profcontract bij VVV kan tekenen kiest hij uiteraard voor het laatste (bron: Dagblad De Limburger).
We wensen Ruud uiteraard veel geluk in Venlo.
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.










