
VVV licht optie Voorn niet
VVV Venlo heeft besloten de optie tot koop in het huurcontract van Ramon Voorn niet te lichten. Voorn stapte in de winterstop op huurbasis over van Fortuna naar VVV Venlo. In Sittard-Geleen had Voorn nog een twee seizoenen doorlopend contract, maar omdat VVV een optie tot koop had bedongen, leek het erop dat Voorn zou vertrekken bij Fortuna. Dat is nu dus niet zeker meer.
De kans dat Voorn terugkeert bij Fortuna is ook niet zo groot, want hij vertrok met ruzie uit Sittard-Geleen – met name met trainer Peter van Vossen, die ook komend seizoen voor de groep staat. Het ligt dus voor de hand dat Voorn een andere werkgever zoekt. Lukt dat niet, dan zal Voorn zich zondag 28 juni melden voor de eerste training bij Fortuna.
Bron: VVV Venlo
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
12.500 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard de heenwedstrijd in de tweede ronde van het Europacup toernooi der bekerwinnaars winnen van Wisla Krakow (uitslag: 2-0). Arthur Hoyer en Theo van Well scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












