Naar de inhoud

Trainer bij Fortuna Sittard

Georg Kessler

Georg Kessler was in het seizoen 1991–1992 trainer van Fortuna Sittard (25 officiële duels: 7 gewonnen, 5 gelijk, 13 verloren).

Alle spelers en trainers

Trainer bij Fortuna 1991–1992

Georg Kessler bij Fortuna Sittard

Georg Kessler
Gewonnen
7
Gelijk
5
Verloren
13
Officiële duels
25
Doelpunten
26 – 32
Thuis
4 W · 3 G · 5 V
Uit
3 W · 2 G · 8 V

Elk duel, van 1992 terug tot 1991

  1. 91/92

In de verslagen. Waar Georg Kessler genoemd wordt.

Uit het archief. Opvallende feiten uit de loopbaan van Georg Kessler.

  1. Eerste duel

    1991

    Roda JC – Fortuna 0-0 (1991/1992), 9 oktober 1991.

  2. Grootste zege

    4-1

    VVV-Venlo – Fortuna 1-4 (1991/1992), 4 april 1992.

  3. Zwaarste nederlaag

    0-5

    Willem II – Fortuna 5-0 (1991/1992), 1 februari 1992.

  4. Langste reeks ongeslagen

    5duels

    Op rij zonder nederlaag, van 4 april 1992 tot 26 april 1992.

  5. Langste reeks zonder zege

    6duels

    Op rij niet gewonnen, van 9 oktober 1991 tot 2 november 1991.

  6. Vaakst opgesteld

    25duels

    Ruud Hesp stond onder hem het vaakst in de basis.

  7. Debutanten

    1speler

    Debuteerde onder hem in een officieel duel; de eerste: Robert Loontjens, 27 maart 1992.

  8. Gewonnen

    28%

    Fortuna won 7 van zijn 25 officiële duels (5 gelijk, 13 verloren).

Georg Kessler in cijfers. Vaste krachten, debutanten, komst en vertrek.

Alle duels. Seizoen voor seizoen, de loopbaan van Georg Kessler.

25 duels
91/9225 duels · 7 W, 5 G, 13 V
Feyenoorduit · Eredivisie · trainer3-0V
FC Volendamthuis · Eredivisie · trainer4-1W
Vitesseuit · Eredivisie · trainer0-1W
FC Dordrechtthuis · Eredivisie · trainer0-0G
RKC Waalwijkthuis · Eredivisie · trainer1-0W
VVV-Venlouit · Eredivisie · trainer1-4W
Roda JCthuis · Eredivisie · trainer0-1V
ADO Den Haaguit · Eredivisie · trainer1-0V
Ajaxthuis · Eredivisie · trainer0-1V
Sparta Rotterdamuit · Eredivisie · trainer3-2V
FC Twentethuis · Eredivisie · trainer3-1W
MVV Maastrichtthuis · Eredivisie · trainer0-0G
Willem IIuit · Eredivisie · trainer5-0V
FC Utrechtuit · Eredivisie · trainer1-1G
De Graafschapthuis · Eredivisie · trainer3-1W
FC Groningenuit · Eredivisie · trainer2-1V
PSVuit · Eredivisie · trainer1-0V
Feyenoordthuis · Eredivisie · trainer0-1V
FC Volendamuit · Eredivisie · trainer0-1W
Vitessethuis · Eredivisie · trainer2-2G
ADO Den Haagthuis · Eredivisie · trainer0-1V
FC Dordrechtuit · Eredivisie · trainer2-1V
VVV-Venlothuis · Eredivisie · trainer0-1V
Helmond Sportuit · Beker · trainer3-2V
Roda JCuit · Eredivisie · trainer0-0G

Bron: wedstrijdarchief Fortuna Online, stand 24 oktober 2026. Officiële duels sinds 1968 (geen oefenduels). Weet je meer over Georg Kessler? Laat het de redactie weten.