Naar de inhoud
Nieuws

Fortuna loot VV Gemert

Terwijl Fortuna’s focus op het duel tegen FC Twente lag, hield de KNVB de loting voor de eerste hoofdronde van het bekertoernooi.

Het lot verbond Fortuna Sittard aan derdedivisionist VV Gemert.

Het wordt de derde bekerontmoeting tussen VV Gemert en Fortuna Sittard in de geschiedenis van het bekertoernooi.

In het seizoen 2000/01 troffen we VV Gemert in de groepsfase van het bekertoernooi. Eredivisionist Fortuna won het thuisduel met 3-2. Robert Roest en tweemaal Ronald Hamming zorgden voor de treffers.

In het seizoen 2002/03 troffen beide ploegen elkaar opnieuw in de groepsfase, nu op Sportpark Molenbroek. Opnieuw eindigt het duel in 3-2, maar nu voor VV Gemert. De doelpunten van Samir el Gaaouiri en Jochem van der Hoeven ten spijt, verloor Eerste divisionist Fortuna en eindigde het bekertoernooi in de groepsfase.

Sportpark Molenbroek is ook de locatie van het aanstaande bekerduel (Fortuna’s negende uitduel op rij in het bekertoernooi), waar Fortuna dus nog een rekening heeft open staan.

VV Gemert bereikte de eerste hoofdronde van het bekertoernooi door in de voorrondes af te rekenen met de derdedivisionisten SV Huizen en SV Meerssen. We herkennen geen oud-Fortunezen in het elftal van VV Gemert.

De definitieve speeldatum van het bekerduel is nog niet vastgesteld (28/29/30 oktober), maar aangezien Fortuna op 31 oktober speelt tegen PSV in de Eredivisie, moet het haast wel dinsdag 28 oktober worden.

Bron: KNVB

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

16 oktober 2015
Fortuna Sittard1
Jong PSV1
Eerste divisie 1.899 toeschouwers Lees het verslag