Naar de inhoud
Nieuws

Flemming voorwaardelijk geschorst

Zian Flemming kreeg in het oefenduel tegen K. Beerschot VA een rode kaart. De KNVB heeft het nodig gevonden Flemming naar aanleiding van die rode kaart een voorwaardelijke schorsing op te leggen van twee oefenduels, mocht hij nogmaals over de schreef gaan in een oefenduel in de komende twaalf maanden.

Flemming zal overigens ook in het eerste competitieduel van Fortuna thuis tegen FC Twente ontbreken, omdat hij in het slotduel van het seizoen 20/21 in Tilburg zijn vijfde gele kaart kreeg.

Resteert natuurlijk de vraag of Flemming überhaupt nog bij Fortuna zal spelen in het seizoen 21/22. De aanvallende middenvelder heeft wel oren naar een overgang naar Nottingham Forest FC, maar de Engelsen hebben nog geen bod uitgebracht dat in de buurt zou komen van Fortuna’s vraagprijs. Afwachten dus.

Bron: KNVB

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

19 oktober 2025
Excelsior1
Fortuna Sittard0
Eredivisie 4.400 toeschouwers Lees het verslag