
Verplichte buscombi naar ADO Den Haag
SV Nao Veure organiseert, bij voldoende deelname (minimaal 30 personen), een verplichte buscombi naar het uitduel van Fortuna Sittard tegen ADO Den Haag op woensdag 12 november. De inschrijving vindt plaats rondom de thuiswedstrijden tegen Cambuur van vrijdag 17 oktober en tegen Telstar van vrijdag 31 oktober. Contant betalen tijdens de inschrijving!
De kosten voor leden van de SV zijn 27; niet-leden betalen
32. Er zijn geen losse kaarten verkrijgbaar.
De bus vertrekt woensdag 12 novemer om 16.00 uur vanaf de voorzijde van het Fortuna stadion. De parkeergarage onder het stadion is open.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Onderweg naar de bekerfinale treft Fortuna Sittard in de Baandert RKC in de eerste knockout ronde. Regillio Simons scoort driemaal (uitslag: 5-0).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













