
Turkije O19 roept Engin op
Vedat İnceefe, de bondscoach van Turkijke O19, heeft Fortuna-speler Ufukcan Engin opgeroepen voor de kwalificatiewedstrijden die zijn team speelt voor plaatsing van het EK in Finland. Turkije is ingedeeld in poule 13 en zal drie wedstrijden in toernooivorm afwerken tegen Kazachstan, Slowakije en Wales. De wedstrijden worden van 7 tot 13 november afgewerkt op het Arslan Zeki Demirci sportcomplex in de Turkse badplaats Antalya.
Engin is na Perr Schuurs (Oranje O19) en André Vidigal (Portugal O20) de derde speler uit het keurkorps van Sunday Oliseh die wordt opgeroepen voor een vertegenwoordigend elftal. Al bij al dus een mooie opsteker voor Engin die dit seizoen nog nauwelijks tot speeltijd is gekomen, maar afgelopen dinsdag een eerste basisplaats kreeg toebedeeld in de bekerwedstrijd tegen Go Ahead Eagles (3-0 winst).
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













