
Taşçı langer Fortunees
Tijdens de zomer van 2021 geeft de toenmalige trainer Sjors Ultee aan nog te zoeken naar een winger. Fortuna Sittard heeft hiervoor Oluwaseyi Babajide Ojo in het vizier, maar het huren van de jonge Brit gaat uiteindelijk niet door.
Het oog valt op de 19-jarige Tunahan Taşçı. De aanvaller, die na het seizoen 18/19 bij NEC vertrok en voor twee seizoenen bij Ajax tekende, is sinds 1 juli van dat jaar transfervrij en kan gaan en staan waar hij wilt. Hij kan naar verluidt naar tal van andere clubs, maar als puntje bij paaltje komt wordt alleen Fortuna concreet. En dus tekent Taşçı een tweejarig contract.

Tunahan Taşçı omzeilt de doelman van Shakhtar Donetsk
Sinds het seizoen 22/23 verzamelt de jonge Turk met Nederlandse roots een behoorlijk aantal invalbeurten, maar is vooralsnog geen basispion geworden. Fortuna heeft er vertrouwen in dat Taşçı waardevol kan worden, want de club maakt bekend dat de vleugelaanvaller een contract tot de zomer van 2026 heeft ondertekend in Sittard-Geleen.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
15.000 toeschouwers in de Kuip zien hoe eerstedivisionist Fortuna SC het eredivisionist Feyenoord lastig maakt in de tweede ronde van het bekertoernooi. Fortuna neemt tweemaal een voorsprong. Via twee (dubieuze) strafschoppen ontsnapt Feyenoord alsnog (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












