
Roda bereid te praten over FC Limburg
Roda JC directeur Huub Narinx heeft tijdens een supportersavond toegegeven dat hij bereid is om besprekingen te voeren over een fusie met Fortuna Sittard, als de Provincie Limburg / KNVB daartoe het initiatief neemt.
Fortuna Online heeft het idee dat die besprekingen al een tijdje bezig zijn. De enige die dat nog ontkent is Fortuna directeur Hans Erkens. Niet bepaald een betrouwbaar figuur.
Mocht die fusieclub er onverhoopt komen, dan hopen we dat Hans Erkens een voorname positie mag innemen in het bestuur. Dan is het snel afgelopen met die fusieclub.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












