
Risamasu terug naar NAC Breda
Levi Risamasu heeft Fortuna Sittard na enkele dagen alweer verlaten. Risamasu heeft het afgelopen jaar behoorlijk veel knieproblemen gekend, maar leek nu eindelijk fit. Leek wel te verstaan, want na het oefenduel van gisteren tegen FC Vinkenslag had hij vanochtend opnieuw vocht in zijn knie. En daarmee kwam er een abrupt einde aan zijn stageperiode bij Fortuna Sittard.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












