
Özyakup naar RWZ
Oğuzhan Özyakup tekende aan de start van het seizoen 2022/23 een tweejarig contract bij Fortuna Sittard. Dat contract diende hij uit om vervolgens een punt achter zijn profcarrière te zetten.
Dat wil niet zeggen dat de 43-voudig Turks international stopt met voetballen. De middenvelder speelt dit seizoen bij de club waar het voor hem allemaal begon: Rood Wit Zaanstad (destijds Zaandam Türk Spor), dat uitkomt in de vierde klasse.
Özyakup speelde 47 duels voor Fortuna Sittard (44x eredivisie, 3x beker), waarin hij vier doelpunten maakte.
We wensen hem veel plezier bij RWZ!
Bron: De Orkaan
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna SC speelt zijn eerste lichtwedstrijd in Stadion De Baandert. 8.500 toeschouwers zien Fortuna SC en Vitesse gelijkspelen (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













