Naar de inhoud
Nieuws

Opstelling tegen FC Utrecht

De twee Limburgse kranten zijn het niet met elkaar eens over de vermoedelijke opstelling van Fortuna Sittard in het duel tegen FC Utrecht dat morgen wordt gespeeld.
De problemen liggen op het middenveld. Volgens het Limburgs Dagblad is Haeldermans geblesseerd geraakt en kan hij niet spelen morgen. Zijn vervanger heet Mischa Rook. Verder verschillen de kranten van mening over de rechtsbuitenpositie. Dagblad De Limburger vermoedt dat Claudio zijn debuut gaat maken in de basis, het Limburgs Dagblad denkt dat Koning/Koek voor Heering kiezen.
Verder zullen er geen wijzigingen ten opzichte van het duel tegen Heerenveen zijn. Dus ziet het er als volgt uit:

Hesp, Emeran, Volmer, Akerboom, Hermans, Claudio (Heering?), Meszaros, Rook, Landerl, Cramb en Simons (bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger).

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

3 november 2017
Fortuna Sittard4
FC Oss0
Eerste divisie 3.103 toeschouwers Lees het verslag