Naar de inhoud
Nieuws

MVV stapt uit FC Limburg

Wat we al een beetje voorspeld hadden is nu gebeurd. Mocht MVV in staat blijken het zelfstandig te kunnen redden, dan zullen ze dat doen en FC Limburg dus de rug toe keren. En precies dat lijkt er nu te gebeuren in Maastricht. MVV denkt uit de financiële problemen te zijn en dat zou met name te danken zijn aan hoofdsponsor Vacansoleil, die de club fors steunt.
Gevolg: MVV haakt af wat betreft FC Limburg en dus blijven Fortuna Sittard en Roda JC alleen achter. Mommers en Pickee zullen nog wel met elkaar spreken over een mogelijke fusie tussen de twee eredivisieclubs, maar ze begrijpen donders goed dat het draagvlak voor een FC Limburg zonder Maastricht veel kleiner is dan met Maastricht. De provincie zal nu wel in ieder geval afhaken en dus lijken de plannen voor een FC Limburg voor een tweede maal een stille dood te gaan sterven (bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger).

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Lees ook

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

3 november 2017
Fortuna Sittard4
FC Oss0
Eerste divisie 3.103 toeschouwers Lees het verslag