Naar de inhoud
Nieuws

‘Interesse Van Hooijdonk’

Technisch manager Américo Branco liet onlangs weten dat hij deze winter de selectie idealiter aanvult met een aanvaller en een verdediger.

Met het vertrek van Ante Erceg heeft Fortuna zowel salarisruimte als urgentie gecreëerd voor een aanvallende impuls.

Italiaanse bronnen suggereren dat Fortuna op de poorten heeft geklopt van Stadio Dino Manuzzi, de thuishaven van Cesena FC. Bij het nummer tien van de Serie B staat Sydney van Hooijdonk onder contract, die in Emilia-Romagna in de eerste seizoenshelft weinig indruk heeft kunnen maken en die mag vertrekken.

Fortuna zou interesse hebben in de 24-jarige centrumspits, die in 58 eredivisieduels 22 doelpunten scoorde.

De toekomst zal leren of Fortuna inderdaad achter Van Hooijdonk, die in Cesena nog een contract heeft tot de zomer van 2026, aanzit en zo ja, of de clubs en speler tot overeenstemming kunnen komen.

Bron: Corriere Romagna

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

6 november 2015
FC Eindhoven3
Fortuna Sittard1
Eerste divisie 2.631 toeschouwers Lees het verslag