Terwijl Fortuna Sittard tijdens de interlandonderbreking met 3-1 onderuit gaat bij Standard de Liège en ploegmakker Justin Lonwijk gelijkspeelt tegen Panama, wint Indonesië met 6-0 van Taiwan.

Taiwan, oftewel Chinese Taipei, staat een flink stuk lager op de FIFA-ranking en vormde vandaag een hapklare brok voor het keurkorps van Patrick Kluivert.

In het Gelora Bung Tomo Stadion in Surabaya neemt de thuisploeg al na vier minuten via Jordi Amat de leiding. Na een klein half uur komt Indonesië aan een dubbele voorsprong na een eigen doelpunt van Ming-Hsiu Chao.

Net na het half uur scoort Marc Klok de 3-0 en via Eliano Reijnders wordt de ruststand op 4-0 bepaald. Tijdens de rust wissels Kluivert, maar hij laat Hubner op de bank zitten.

Vanaf de bank ziet Hubner dat Indonesië binnen een uur via Ramadhan Sananta en Sandy Walsh naar 5-0 en 6-0 uitloopt.  Na het uur wisselt Kluivert nog een aantal spelers, maar Hubner blijft achter op de reservebank.

Mogelijk dat Hubner maandag in actie komt, als Indonesië het opneemt tegen Libanon.

Bron: Tempo