
Hans Erkens toch naar Fortuna
Enkele maanden geleden werd het gerucht dat Hans Erkens zou toetreden tot het management van Fortuna Sittard nog de kop ingedrukt. Vandaag lezen we echter op de officiële site dat hij per direct toetreedt tot de Raad van Commissarissen. Als gedelegeerd commissaris wordt hij eindverantwoordelijk voor de algehele zaken binnen de BVO.
Erkens is geen onbekende in Sittard. In de jaren zeventig maakte hij zijn debuut in het betaald voetbal bij Fortuna SC, waar hij 7 jaar lang zou spelen. Vervolgens speelde hij nog voor Ajax, RWDM (België) en MVV. Op zijn dertigste dwong een blessure hem tot stoppen met betaald voetbal.
Na zijn voetbalcarrière was Erkens actief in het bedrijfsleven. Onder andere VGZ, MVV, de Limburgse Assurantie Groep en het MECC in Maastricht maakten gebruik van zijn diensten. Tegenwoordig heeft hij een eigen evenementenbureau (Hans Erkens Events).
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna Sittard neemt Ronald Hamming over van FC Groningen en betaalt een transfersom van 200.000 gulden voor de spits. Dat bleek een prima investering, want in de negen seizoenen die Hamming voor Fortuna zal spelen, scoort 135 doelpunten.
1.150 toeschouwers aan de Krommedijk zien FC Dordrecht met 6-1 winnen van Fortuna Sittard. Fortuna is het slotlicht van het betaalde voetbal en zal die positie ook niet meer weten te verlaten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












