
Embaló naar Segunda División
Na afloop van het duel tegen Excelsior liet trainer Danny Buijs zich ontvallen dat hij het verstandig achtte dat Úmaro Embaló uitkeek naar een andere club. In Sittard was het perspectief op speeltijd namelijk beperkt.
Die nieuwe club heeft Embaló nu gevonden. Hij gaat op huurbasis aan de slag bij FC Cartagena voor het restant van het seizoen 2023/24. FC Cartagena is na drie duels nog puntloos in de Spaanse Segunda División.
Úmaro Embaló speelde afgelopen seizoen 27 eredivisieduels (en een bekerduel), waarin hij driemaal scoorde. Waar Julio Velázquez muziek zag in de Portugees, ziet Danny Buijs dat dus niet. Dit seizoen kwam Embaló nog niet in actie voor Fortuna.
FC Cartagena heeft ook een optie tot koop opgenomen in het huurcontract. Lichten de Spanjaarden die optie niet, dan heeft Embaló nog een contract tot de zomer van 2026 bij Fortuna Sittard.
Fortuna kan met de vrijgekomen salarispost op zoek naar een buitenspeler, die, in de ogen van Danny Buijs, concurrentie biedt aan Tijjani Noslin en Iñigo Córdoba.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













