
Coocky vergezelt Van Marwijk richting Dortmund
Na jarenlange trouwe dienst vertrekt Dick Voorn (ook wel bekend als Coocky) bij Fortuna Sittard. Toen Bert van Marwijk vertrok in 2000 bij Fortuna Sittard beloofde hij Coocky dat – mocht hij ooit een buitenlandse club gaan trainen – hij Coocky als assistent zou meenemen. Van Marwijk hield woord, want hij neemt Coocky mee naar Borussia Dortmund: de nieuwe club van Van Marwijk.
En daarmee komt er een einde aan het tijdperk Coocky in Sittard. Het begon allemaal in 1978. In dat jaar werd hij assistent onder Joop Castemiller bij FSC. Sindsdien is Coocky niet meer weggeweest uit Sittard. Europees voetbal, twee promoties, twee bekerfinales: Coocky was erbij.
Maar vanaf volgend seizoen is hij te zien in het Westfalen Stadion in Dortmund in een poging om samen met Bert van Marwijk deze ’traditionsverein’ uit het slop te trekken. We wensen hem daar natuurlijk veel succes bij en bedanken hem voor zijn inzet in Sittard!
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
4.167 toeschouwers in stadion de Koel zien Fortuna Sittard zwaar verliezen van VVV Venlo (uitslag: 7-0). Fortuna's grootste uitnederlaag in de eerste divisie ooit.
1.823 toeschouwers in het Fortuna Sittard stadion zien Fortuna Sittard afgeschoten worden door FC Emmen (uitslag: 1-8). Het is de zwaarste nederlaag in de geschiedenis van Fortuna Sittard.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









