
Busreis naar Almere City
De buscomissie van Fortuna SC organiseert, bij voldoende deelname (minimaal 30 personen), een busreis naar het uitduel van Fortuna Sittard tegen Almere City FC op vrijdag 28 augustus.
De inschrijving vindt plaats rondom de thuiswedstrijd tegen Achilles ’29 op vrijdag 14 augustus en rondom de thuiswedstrijd tegen FC Volendam op maandag 24 augustus. Inschrijven kan in het supportershome vanaf 1 uur voor de wedstrijd tot een half uur na de wedstrijd. De kosten voor leden SV zijn €27; niet leden betalen €32. Contant betalen tijdens de inschrijving.
De bus vertrekt vrijdag 28 augustus om 16.15 uur vanaf de voorzijde van het Fortuna Sittard Stadion.
Voor meer informatie, neem contact op met FortunaSC: Tel 06 – 3813 0110.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













