Naar de inhoud
Nieuws

Arbitragecommissie houdt zich koest bij Sparta

De arbitragecommissie heeft blijkbaar lering getrokken uit de snertvertoning die ze opvoerde toen Fortuna Sittard op bezoek kwam. De manier waarop Fortuna vorige week als een klein kind in de hoek werd gezet, was natuurlijk beneden alle peil voor een zichzelf respecterend juridisch orgaan.
Afgelopen maandag kwam Sparta op bezoek met een verzoek om het contract van maar liefst 11 werknemers (waaronder 8 spelers) te mogen ontbinden. De argumentatie van Sparta voor het ontslag van deze spelers (ze zijn niet goed genoeg en dus willen we van ze af) slaat natuurlijk nergens op, maar de commissie fronste slechts de wenkbrauwen en hield zich voor de rest op de vlakte. Geen wanvertoning dus.
Over twee weken krijgt Sparta te horen wat de commissie van de plannen van de Rotterdammers denkt. Wij hopen eind deze week iets te vernemen uit de bossen nabij Zeist.

Bron: ITWM Online

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

2 november 2024
Fortuna Sittard3
sc Heerenveen0
Eredivisie 9.469 toeschouwers Lees het verslag