Naar de inhoud
Nieuws

Schuurs verlengt contract

Fortuna heeft zojuist tijdens een heuse persconferentie bekend gemaakt dat het contract van Perr Schuurs met één jaar is verlengd. Schuurs staat nu tot medio 2020 onder contract.

Doordat Fortuna vandaag ‘Breaking news’ aankondigde, gonsde het meteen van de geruchten op social media. Om half vijf kwam dan het verlossende bericht dat aanvoerder en jeugdinternational Schuurs zijn contract, dat nog tot 2019 liep, met een jaar verlengd heeft.


Isitan Gün vertelt dat Perr Schuurs heeft bijgetekend

Goed nieuws voor Schuurs, die waarschijnlijk een verbeterd salaris gaat ontvangen. En goed nieuws voor Fortuna, dat nu een hogere transfersom voor Perr zal kunnen vragen. Want we mogen inmiddels wel zo reëel zijn, dat het plafond van de jonge verdediger niet in Sittard ligt.

Bron: Fortuna Sittard

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

6 november 2015
FC Eindhoven3
Fortuna Sittard1
Eerste divisie 2.631 toeschouwers Lees het verslag