
Roda JC – Fortuna Sittard live op internet
De competitiewedstrijd tussen Roda JC en Fortuna Sittard van 28 november zal naar alle waarschijnlijkheid live op internet te volgen zijn. In samenwerking met Essent gaat Roda namelijk zijn thuiswedstrijden live op internet uitzenden. De derby tegen Fortuna Sittard zal de eerste zijn.
Dat komt mooi uit, want als het bestuur van Roda in al haar megalomane wijsheid weer eens besluit de wetgeving opzij te zetten en ons te verbannen uit het Parkstad Limburg Stadion, dan hebben we tenminste nog een alternatief (bron: Dagblad De Limburger).
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
34.500 toeschouwers in Stadion de Kuip zien hoe FSC tekort komt in de eredivisie. Feijenoord verslaat FSC met 5-0.
Fortuna Sittard en Roda JC tekenen - in het geheim - een intentieovereenkomst om te komen tot een fusie. De nog op te richten Stuurgroep Topvoetbal Limburg moet het fusietraject uitstippelen.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









