
Robert Roest naar AGOVV
Oud Fortunees Robert Roest verdedigt volgend seizoen de kleuren van AGOVV, de nieuwe eerste divisieclub. Roest, afkomstig van FC Utrecht tekende een contract voor drie seizoenen bij de Apeldoornse club.
Roest speelde tussen 1995 en 2000 vijf seizoenen voor Fortuna en was één van de sterkhouders in het elftal dat in de tweede helft van de jaren negentig zo sterk speelde in de eredivisie.
Komend jaar is hij dus (net als Hamming) één van onze tegenstanders.
Bron: Fortuna Home / AGOVV
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









