
‘Parkes verlaat FC Dordrecht’
Aan de start van het huidige seizoen tekende de achttienjarige Veron Parkes een driejarig contract bij Fortuna Sittard. De aanvaller kwam over van West Ham United FC. Fortuna verhuurde Parkes onmiddellijk voor een seizoen aan samenwerkingspartner FC Dordrecht.
Echter, een groot succes werd het niet. Voor de winterstop speelde Parkes slechts zesmaal mee in competitieverband bij rodelantaarndrager FC Dordrecht. Reden voor club en speler om de samenwerking te stoppen, aldus algemeen directeur Hans de Zeeuw (FC Dordrecht) in het AD. Parkes speelt dus niet langer meer bij FC Dordrecht.
In principe betekent dat dus dat de Brit terugkeert op de trainingsvelden van Fortuna Sittard, tenzij er deze week nog een oplossing komt in de vorm van een nieuwe huurclub.
Bron: Algemeen Dagblad
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













