
Onuoha tekent amateurcontract
Randy Onuoha heeft de technische staf van Fortuna kunnen overtuigen, want de proefspeler heeft een amateurcontract getekend voor het seizoen 16/17. De 22-jarige Nigeriaanse / Nederlandse linksback komt over van NEC en zal met Marco Ospitalieri gaan uitvechten wie de opvolger van Joeri Schroyen wordt op de linksbackpositie.
Onuoha is na de keepers Leon ter Wielen en Paul van der Helm, de verdedigers Christopher Braun en Kamen Hadzhiev, de middenvelder Alex Matuta en de aanvallers Aziz Khalouta, Mailson Lima (voorlopig uitgeschakeld vanwege blessureleed) en Frank Wiafe, de negende nieuweling in de selectie van Ben van Dael.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













