
Noodtribune Telstar weer weg
De noodtribune die Telstar voor de nacompetitie bouwde in het uitvak wordt uit veiligheidsoverwegingen weer afgebroken. Afgelopen zondag tijdens Telstar-Volendam, testten de Wijdbroeken de tribune en dat bleek niet mee te vallen. Enkele planken van de tribune werden zomaar door midden getrapt! De kwaliteit van de tribune liet dus duidelijk te wensen over en op last van de politie wordt de tribune nu weer afgebroken.
Het vervelende van dit verhaal is dat nu de noodtribune afgebroken is er bij Telstar slechts 254 plaatsen overblijven voor de uitsupporters. Maximaal vijf bussen supporters kunnen er dus volgende week zaterdag mee naar Velsen.
Hopelijk verzinnen ze in Velsen hier nog iets op, want 254 is wel erg weinig, zeker als we daar iets te vieren zouden hebben. Ik wil overigens ook best wel staan achter de goal hoor!
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.










