
Nieling wellicht naar zuiderburen
Bryant Nieling doorliep de jeugdopleiding van Fortuna Sittard. De centrale verdediger tekende in juli 2022 zijn eerste profcontract bij Fortuna Sittard, maar kreeg in het seizoen 2022/23 alleen speeltijd bij Fortuna Sittard O21, waarmee hij een kampioenschap behaalde.
Eind juni tekende Nieling een nieuw contract bij Fortuna tot de zomer van 2024 met een optie op nog een seizoen.
Nieling traint in de voorbereiding op het seizoen 2023/24 mee met het eerste elftal, maar we vermoeden dat hij ook dit seizoen weinig speeltijd gaat krijgen bij het eerste elftal.
Met Rodrigo Guth, Dimitris Siovas, Sadik Fofana en Stipe Radić heeft Fortuna vier spelers voor twee posities in de selectie. Bovendien kan trainer Danny Buijs ook Nathan Markelo en Mitchell Dijks centraal in de verdediging inzetten.
Omdat de twintigjarige Nieling speeltijd nodig heeft, is verhuur een logische optie. Fortuna onderhandelt momenteel met eerstedivisionist MVV Maastricht over verhuur.
Mocht Fortuna Bryant Nieling aan MVV verhuren gedurende het seizoen 2023/24, dan kan Fortuna na afloop van het seizoen alsnog bepalen Nieling terug te halen door de optie in zijn contract te lichten.
Bron: Dagblad De Limburger
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













