
Masset haalt uit naar KNVB
Fortuna directeur Martin Masset haalt in een interview met Voetbal International hard uit naar de KNVB. De KNVB heeft Fortuna het leven lastig gemaakt in het afgelopen jaar – lastiger dan strikt noodzakelijk, aldus Masset.
Met name bestuurssecretaris Mark Boetekees krijgt er van langs. De man zou zich als een dictator gedragen, naar wiens pijpen gedanst dient te worden. Zoniet dan kwam de licentie onmiddellijk in gevaar, aldus Masset. En dat gebeurde in de zomer van 2013 toen de KNVB Fortuna verplichtte om een garantstelling van 2.2 miljoen euro op tafel te leggen. Zonder die garantstelling, geen licentie.
Fortuna Sittard ging in beroep tegen deze extra verplichting en kreeg in augustus gelijk bij de beroepscommissie van de KNVB, waardoor Boetekees in het stof beet en Fortuna’s licentie was zekergesteld.
Masset komt nu (en niet eerder) naarbuiten met deze onthullingen omdat de club nu gezond is en dus niet langer afhankelijk van de KNVB.
Bron: Voetbal International
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













