Na het thuisduel tegen FC Volendam ligt de Eredivisie stil vanwege interlandperikelen. Zo reist Justin Lonwijk opnieuw naar Zuid- en Midden-Amerika om twee interlands voor Suriname te spelen.

Bondscoach Stanley Menzo heeft Lonwijk, samen met 23 andere spelers, opgeroepen voor de interlands tegen Guatemala en Panama. Het duel tegen Guatemala wordt op vrijdag 10 oktober 2025 in het Franklin Essed Stadion te Paramaribo gespeeld. En dat is meteen een belangrijk duel, want Suriname, leider in Groep A, speelt tegen het slotlicht. Winnen is een must.

Want wint ‘Natio’, dan trekt het vol vertrouwen naar Panama Stad, waar het vijf dagen later tegen Panama speelt. Eerder speelden Suriname en Panama in Suriname met 0-0 gelijk en de Midden-Amerikanen zijn zeker nog niet uitgespeeld.

Het winnen van Groep A betekent deelname aan het WK 2026, dat in Mexico, Canada en de Verenigde Staten wordt georganiseerd.

Lonwijk hoeft geen duels van Fortuna Sittard te missen, want de Eredivisie ligt komende week dus stil.

Bron: Surinaamse Voetbalbond