Naar de inhoud
Nieuws

Landerl start civiele procedure

Rolf Landerl start een civiele gerechtelijke procedure tegen Vitesse speler Stefanovic. Stefanovic trapte Landerl vorige week met opzet in zijn gezicht, waarbij Landerl (tijdelijk) het zichtvermogen verloor in zijn linkeroog. Rolf start deze procedure om een financiële schadevergoeding te kunnen krijgen van Stefanovic voor het geval dat het verlies van het zichtvermogen onverhoopt niet tijdelijk is maar permanent. In dat geval zal Landerl waarschijnlijk afgekeurd worden voor betaald voetbal met alle negatieve financiële gevolgen voor Landerl van dien.
Vooralsnog gaat Landerl er niet vanuit dat het zo’n vaart zal lopen, want hij denkt de eerstvolgende competitiewedstrijd tegen NEC weer van de partij te kunnen zijn (bron: Dagblad De Limburger).

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

3 november 2017
Fortuna Sittard4
FC Oss0
Eerste divisie 3.103 toeschouwers Lees het verslag