
Hansson voor 4 jaar naar Fortuna
Vandaag worden de headlines een keer niet gedomineerd door Mark Diemers, maar door diens (mogelijke) opvolger. Want Fortuna Sittard is erin geslaagd de Scandinavische aanvaller Emil Hansson aan zich te binden. De 21-jarige speler ondertekent een contract dat hem voor vier jaar aan Fortuna bindt.
Momenteel verblijft Hansson niet in Nederland en heeft dan ook nog geen volledige medische keuring kunnen ondergaan. Mocht hij ook die doorstaan, dan is de transfer beklonken.
Hansson speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor RKC Waalwijk (zeven duels; een treffer), dat hem huurde van Hannover ’96, de huidige nummer zes van de 2. Bundesliga.
Bij Hannover ’96 had Hansson nog een contract tot de zomer van 2022. De Duitsers namen Hansson in de zomer van 2019 over van Feyenoord, waar hij sinds de zomer van 2015 onder contract stond. Tussendoor werd Hansson verhuurd aan RKC Waalwijk, maar de Waalwijkers konden Hansson niet houden. Nu strijkt de aanvaller neer in Sittard-Geleen.
Bron: Fortuna Sittard
Foto: Marcel van Dorst (ProShots)
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
16.000 toeschouwers in De Baandert kijken toe hoe Fortuna er niet in slaagt FC VVV te verslaan. Sterker nog, FC VVV wint - mede omdat Frans Roemgens een penalty mist (uitslag: 0-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













