Naar de inhoud

Speler bij Fortuna Sittard

Hans Engbersen

Hans Engbersen speelde in de seizoenen 1976–1977 t/m 1980–1981 151 officiële duels voor Fortuna Sittard en maakte 80 doelpunten.

Alle spelers en trainers

Speler bij Fortuna 1976–1981

Hans Engbersen bij Fortuna Sittard

Hans Engbersen
Officiële duels
151
Doelpunten
80
Seizoenen
4

Basis of invaller

In de basis
147
Ingevallen
4
Debuut
22 aug 1976
Aller tijden
Nummer 42 in duels

Elk duel, van 1981 terug tot 1976

  1. 80/81
  2. 78/79
  3. 77/78
  4. 76/77

In de verslagen. Waar Hans Engbersen genoemd wordt.

Uit het archief. Opvallende feiten uit de loopbaan van Hans Engbersen.

  1. Debuut

    1976

    Fortuna – Helmond Sport 2-2 (1976/1977, Eerste divisie), 22 augustus 1976.

  2. Eerste doelpunt

    1976

    FC Wageningen – Fortuna 1-2 (1976/1977, Eerste divisie), 25 augustus 1976, in zijn 2e duel.

  3. Mijlpaal

    150duels

    Zijn 150e officiële duel: Fortuna – De Graafschap 0-2 (1980/1981, Eerste divisie), 26 april 1981.

  4. Aller tijden

    2ein doelpunten

    Alleen Ronald Hamming (135) maakte meer officiële doelpunten.

  5. Vaste ploeggenoot

    138duels

    Met Rob Hutting stond hij het vaakst samen in de basis.

  6. Vaakst tegen

    9duels

    Tegen SC Cambuur speelde hij het vaakst.

  7. Langste reeks in de basis

    56duels

    Op rij in de basis, van 23 januari 1977 tot 15 mei 1978.

  8. Hattrick

    3goals

    Fortuna – Excelsior 7-0 (1976/1977, Eerste divisie), 26 september 1976.

Hans Engbersen in cijfers. Tegenstanders, ploeggenoten, komst en vertrek.

Alle duels. Seizoen voor seizoen, de loopbaan van Hans Engbersen.

151 duels
80/8129 duels · 10 doelpunten
SC Heerenveenuit · Eerste divisie · basis3-0V
De Graafschapthuis · Eerste divisie · basis0-2V
Helmond Sportthuis · Eerste divisie · basis1-1G
FC Eindhovenuit · Eerste divisie · basis3-0V
FC Den Boschthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-2G
Telstaruit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt0-3W
Vitessethuis · Eerste divisie · basis0-1V
FC Amsterdamuit · Eerste divisie · basis1-1G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenthuis · Eerste divisie · ingevallen2-0W
HFC Haarlemuit · Eerste divisie · basis1-0V
SC Cambuurthuis · Eerste divisie · basis2-0W
FC Dordrechtuit · Eerste divisie · ingevallen3-1V
Heracles Almelouit · Eerste divisie · basis1-2W
De Graafschapuit · Eerste divisie · basis1-1G
HFC Haarlemthuis · Eerste divisie · basis2-1W
FC Volendamthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-0W
VVV-Venlouit · Eerste divisie · basis4-3V
Roda JCthuis · Beker · basis, 1 doelpunt1-2V
SVVthuis · Eerste divisie · basis1-1G
SC Veendamuit · Eerste divisie · basis1-1G
SC Heerenveenthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten5-1W
FC Eindhoventhuis · Eerste divisie · basis3-2W
FC Den Boschuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-3W
Telstarthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten5-2W
Vitesseuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-1V
SC Cambuurthuis · Beker · basis2-0W
SC Amersfoort / HVCthuis · Eerste divisie · basis2-0W
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenuit · Eerste divisie · basis2-1V
SC Cambuuruit · Eerste divisie · basis0-0G
79/80niet bij Fortuna
78/7947 duels · 27 doelpunten
FC Groningenuit · Play-offs · basis0-0G
Willem IIthuis · Play-offs · basis, 1 doelpunt1-1G
Telstaruit · Play-offs · basis1-2W
Telstarthuis · Play-offs · basis, 1 doelpunt1-0W
Willem IIuit · Play-offs · basis2-1V
FC Groningenthuis · Play-offs · basis, 1 doelpunt2-0W
FC Dordrechtthuis · Eerste divisie · basis, 3 doelpunten7-0W
Excelsioruit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-1G
FC Groningenthuis · Eerste divisie · basis2-1W
FC Wageningenuit · Eerste divisie · basis1-0V
SC Heerenveenuit · Eerste divisie · basis1-1G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-1G
SC Amersfoort / HVCuit · Eerste divisie · basis1-1G
FC Eindhovenuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt3-1V
Heracles Almelothuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-0W
Telstarthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-1W
Helmond Sportuit · Eerste divisie · basis0-0G
SC Cambuuruit · Eerste divisie · basis2-0V
FC Amsterdamthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-0W
De Graafschapuit · Eerste divisie · basis0-0G
De Graafschapthuis · Eerste divisie · basis1-1G
FC Den Boschthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten4-1W
Ajaxuit · Beker · basis2-0V
Willem IIuit · Eerste divisie · basis2-1V
SVVthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-1G
Ajaxthuis · Beker · basis0-2V
Heracles Almelouit · Eerste divisie · basis1-1G
SC Heerenveenthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten3-0W
FC Dordrechtuit · Eerste divisie · basis1-2W
Excelsiorthuis · Eerste divisie · basis2-1W
FC Groningenuit · Eerste divisie · basis3-1V
De Graafschapthuis · Beker · basis, 1 doelpunt2-0W
FC Wageningenthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-2G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenuit · Eerste divisie · basis0-2W
FC Eindhoventhuis · Eerste divisie · basis2-1W
Telstaruit · Eerste divisie · basis1-4W
Rhedenthuis · Beker · basis4-3W
Helmond Sportthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten2-0W
FC Amsterdamuit · Eerste divisie · basis1-1G
SC Cambuurthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten3-2W
FC Den Boschuit · Eerste divisie · basis2-1V
Willem IIthuis · Eerste divisie · basis2-0W
SC Veendamuit · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten0-3W
SC Amersfoort / HVCthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-0W
SVVuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt3-3G
SC Veendamthuis · Eerste divisie · basis0-0G
EDOthuis · Beker · ingevallen2-1W
77/7838 duels · 20 doelpunten
FC Dordrechtuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-4W
Excelsiorthuis · Eerste divisie · basis, 3 doelpunten5-6V
SC Amersfoort / HVCuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-1V
FC Wageningenthuis · Eerste divisie · basis0-0G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-0W
SC Cambuuruit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-2G
SC Veendamthuis · Eerste divisie · basis7-4W
Helmond Sportthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-1W
De Graafschapuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-2W
SC Heerenveenuit · Eerste divisie · basis0-1W
SC Heerenveenthuis · Eerste divisie · basis1-1G
MVV Maastrichtthuis · Eerste divisie · basis2-2G
SVVuit · Eerste divisie · basis0-0G
Heracles Almelothuis · Eerste divisie · basis1-0W
FC Eindhovenuit · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten1-3W
FC Den Boschuit · Eerste divisie · basis1-0V
Willem IIthuis · Eerste divisie · basis0-0G
FC Groningenthuis · Eerste divisie · basis4-0W
FC Groningenuit · Eerste divisie · basis5-0V
AZuit · Beker · basis2-0V
PEC Zwolleuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-2G
FC Dordrechtthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt3-0W
Excelsioruit · Eerste divisie · basis2-1V
SC Amersfoort / HVCthuis · Eerste divisie · basis3-0W
FC Wageningenuit · Eerste divisie · basis1-1G
SC Cambuurthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-1W
PEC Zwollethuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-2V
SC Veendamuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt0-2W
De Graafschapthuis · Beker · basis, 1 doelpunt3-2W
De Graafschapthuis · Eerste divisie · basis0-1V
MVV Maastrichtuit · Eerste divisie · basis1-1G
SVVthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-1W
Heracles Almelouit · Eerste divisie · basis1-0V
FC Eindhoventhuis · Eerste divisie · basis3-0W
Helmond Sportuit · Eerste divisie · basis2-2G
FC Den Boschthuis · Eerste divisie · basis1-0W
Willem IIuit · Eerste divisie · basis0-0G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenuit · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten0-2W
76/7737 duels · 23 doelpunten
SC Amersfoort / HVCuit · Eerste divisie · basis, 3 doelpunten2-5W
FC Den Boschthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-1W
SC Cambuuruit · Eerste divisie · basis0-0G
FC Volendamuit · Eerste divisie · basis2-0V
SC Veendamthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-1W
PEC Zwollethuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-1G
SC Heerenveenuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt0-3W
SC Heerenveenthuis · Eerste divisie · basis1-0W
SVVthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt3-1W
Vitesseuit · Eerste divisie · basis1-0V
FC Groningenthuis · Eerste divisie · basis3-0W
Excelsioruit · Eerste divisie · basis1-0V
FC Dordrechtthuis · Eerste divisie · basis1-1G
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenuit · Eerste divisie · basis1-2W
MVV Maastrichtthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten2-2G
Heracles Almelouit · Eerste divisie · basis2-2G
Willem IIthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt2-2G
Willem IIuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-2W
FC Wageningenthuis · Eerste divisie · ingevallen, 1 doelpunt1-3V
Helmond Sportuit · Eerste divisie · basis3-0V
SC Amersfoort / HVCthuis · Eerste divisie · basis, 2 doelpunten4-0W
FC Den Boschuit · Eerste divisie · basis2-0V
PSVuit · Beker · basis1-0V
FC Volendamthuis · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-3V
SC Veendamuit · Eerste divisie · basis3-0V
SC Cambuurthuis · Eerste divisie · basis3-1W
PEC Zwolleuit · Eerste divisie · basis2-0V
CVVthuis · Beker · basis, 2 doelpunten4-2W
SVVuit · Eerste divisie · basis1-2W
Excelsiorthuis · Eerste divisie · basis, 3 doelpunten7-0W
FC Dordrechtuit · Eerste divisie · basis0-2W
FC Vlaardingen / Fortuna Vlaardingenthuis · Eerste divisie · basis0-0G
MVV Maastrichtuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt4-1V
Heracles Almelothuis · Eerste divisie · basis2-0W
FC Groningenuit · Eerste divisie · basis2-0V
FC Wageningenuit · Eerste divisie · basis, 1 doelpunt1-2W
Helmond Sportthuis · Eerste divisie · basis2-2G

Bron: wedstrijdarchief Fortuna Online, stand 24 oktober 2026. Officiële duels sinds 1968 (geen oefenduels). Meer: Wikipedia, Wikidata. Weet je meer over Hans Engbersen? Laat het de redactie weten.