
Fortuna licht drie opties
Fortuna Sittard heeft opties tot contractverlenging in de contracten van Sjoerd Ars, Vitor Saba en Stefan Askovski gelicht, waardoor zij ook komend seizoen onder contract staan in Sittard-Geleen. Geen van deze drie spelers is onder trainer Sunday Oliseh verzekerd van een basisplek (Askovski is zelfs uitgeleend aan het Poolse Gornik Leczna). Kortom, Fortuna verwacht dat dat volgend seizoen anders zal zijn of denkt deze spelers te kunnen transfereren in de aanstaande zomerstop (en dus een transfersom te kunnen bedingen).
Eerder legde Fortuna al Finn Stokkers, Miguel Santos, Gavin Vlijter en Dries Saddiki vast voor het komende seizoen, terwijl de club met Ferry de Regt, Marco Ospitalieri en Jordie Briels onderhandelt over een nieuw contract.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













