Naar de inhoud
Nieuws

Fortuna huurt Rodriguez

Fortuna Sittard heeft de 23-jarige Spanjaard José Rodriguez toegevoegd aan de selectie. De middenvelder komt over van FSV Mainz ’05, dat hem voor een seizoen verhuurt aan Fortuna.

Rodriguez doorliep vanaf zijn veertiende de jeugdopleiding van Real Madrid. Op zijn zeventiende debuteerde hij in het eerste elftal van Real Madrid in het bekertoernooi en later in de competitie en champions league, maar een echte doorbraak bij Los Galacticos zat er niet in.

Real Madrid verhuurde Rodriguez in het seizoen 14/15 aan Deportivo La Coruna en verkocht hem in de zomer van 2015 aan Galatasaray, dat hem vervolgens een seizoen later verkocht aan Mainz ’05. Ook in Mainz slaagde Rodriguez niet, want Mainz verhuurde hem afgelopen seizoen aan Maccabi Haifa en nu dus aan Fortuna Sittard.

In Sittard-Geleen moet Rodriguez, die twintig maal voor Spaanse vertegenwoordigende jeugdelftallen uitkwam, zorgen voor meer concurrentie op het middenveld.

Bron: Fortuna Sittard

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

22 oktober 2022
Feyenoord1
Fortuna Sittard1
Eredivisie 47.500 toeschouwers Lees het verslag