
Fernandes naar Serie B
Leandro Fernandes speelde het afgelopen seizoen op huurbasis bij Fortuna Sittard. De middenvelder speelde slechts vijf duels voor Fortuna, ook al omdat COVID-19 een vroegtijdig einde maakte aan het seizoen.
Op het einde van het seizoen keerde Fernandes terug naar Italië, waar hij bij landskampioen Juventus nog een contract heeft tot de zomer van 2022. In het eerste elftal is er geen plek voor Fernandes, dus kon hij opnieuw kiezen tussen Juventus O23 of ergens anders spelen in het eerste elftal.
Net als afgelopen seizoen kiest hij voor optie twee. Fernandes blijft ditmaal wel in Italië. Hij gaat spelen bij Pescara Calcio, dat uitkomt in de Serie B. En net als afgelopen seizoen betreft het een tijdelijke overgang. Pescara huurt Fernandes tot het einde van het seizoen.
We wensen hem veel succes bij de Biancoazzuri Delfini.
Bron: Pescara Calcio 1936
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













