Naar de inhoud
Nieuws

Emmanouilidis naar Superligaen

Dimitris Emmanouilidis speelde de tweede helft van het seizoen 20/21 bij Fortuna Sittard, gehuurd van Panathinaikos FC. Fortuna kwam een optie tot koop overeen van 500.000 euro. Fortuna wilde verder met Emmanouilidis, maar kon of wilde geen 500.000 euro betalen voor de twintigjarige vleugelaanvaller. Onderhandelingen leidden tot niets.

Ondertussen werd ook duidelijk dat Panathinaikos-trainer Ivan Jovanovic geen toekomst zag voor Emmanouilidis en dus mocht hij op zoek naar een nieuwe club.

Gisteren kwam er een oplossing en wel uit Denemarken. Emmanoulidis tekende een driejarig contract bij vijfvoudig Deens kampioen Vejle BK dat uitkomt in de Deense Superligaen. De Denen betalen 400.000 euro aan Panathinaikos. In ruil voor de ‘korting’ bedongen de Grieken wel 25% van een eventuele doorverkoop, mocht die er ooit komen.

Emmanouilidis speelde afgelopen seizoen zes competitieduels voor Fortuna, waarin hij eenmaal doeltreffend was. We wensen hem veel succes op Jutland.

Bron: Vejle BK

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

19 oktober 2025
Excelsior1
Fortuna Sittard0
Eredivisie 4.400 toeschouwers Lees het verslag