
Embaló blijft wellicht toch in Portugal
Eind mei sijpelden berichten door dat de Portugese hoogsteklasser Rio Ave niet verder wilde met Fortunahuurling Úmaro Embaló.
Nu meldt de Portugese sportkrant Record dat Rio Ave van mening zou zijn veranderd. Trainer Luís Freire heeft zich bij de club sterk gemaakt voor een verlengd verblijf van de Fortunees in het komende seizoen.
Dan zal Rio Ave de vleugelaanvaller wel moeten losweken bij Fortuna Sittard, waar hij nog een contract heeft tot de zomer van 2026. Volgens Dagblad de Limburger bedong Rio Ave een koopoptie in het huurcontract, waarover de club uit de primeira liga uiterlijk eind juni een besluit moet nemen.
Bron: Record
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
15.000 toeschouwers in de Kuip zien hoe eerstedivisionist Fortuna SC het eredivisionist Feyenoord lastig maakt in de tweede ronde van het bekertoernooi. Fortuna neemt tweemaal een voorsprong. Via twee (dubieuze) strafschoppen ontsnapt Feyenoord alsnog (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












