
Doorverkoop Belkheir in de maak
Fortuna Sittard verhuurde vorig seizoen Mouhamed Belkheir aan RAAL La Louvière. Dat werd een succes, want Belkheir scoorde afgelopen seizoen veertien maal voor La Louvière, dat mede dankzij zijn doelpunten promoveerde naar de Pro League.
La Louvière lichtte de koopoptie in het huurcontract met Fortuna Sittard, waaraan Fortuna dus een afkoopsom overhield.
Doorgaans laat Fortuna een speler niet vertrekken zonder een doorverkooppercentage te bedingen en dat zou wel eens sneller dan verwacht relevant kunnen worden.
Er is namelijk brede interesse voor Belkheir van andere clubs, zo melden Waalse bronnen.
La Louvière zou dicht staan bij een akkoord met het Saoedische Al-Riyadh FC, dat naar verluidt bereid zou zijn 1,5 miljoen euro (inclusief bonussen) te betalen voor Belkheir. De vraag is, wil Belkheir naar Al-Riyadh FC?
Wellicht niet, want er is ook vermeende interesse van het Schotse Hibernian FC, het Turkse Kasımpaşa SK en het Azerbeidzjaanse Neftçi PFC.
Mocht het tot een transfer komen en mocht Fortuna inderdaad een doorverkooppercentage hebben bedongen, dan verdient Fortuna Sittard tweemaal binnen een paar maanden aan een transfer van Mouhamed Belkheir.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna SC speelt zijn eerste lichtwedstrijd in Stadion De Baandert. 8.500 toeschouwers zien Fortuna SC en Vitesse gelijkspelen (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













