
Boetes Fortuna Sittard
De aanklager Betaald Voetbal van de KNVB heeft Fortuna Sittard vorige week een boete van 10.000 euro opgelegd vanwege het rookgordijn tijdens de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in januari.
Argumentatie van de aanklager voor de boete: “het afsteken van een niet geringe hoeveelheid vuurwerk, waardoor de wedstrijd later is aangevangen”.
We gaan er vanuit dat Fortuna de boete niet kreeg voor het eerste deel van die argumentatie (want hoe definieer je een niet geringe hoeveelheid vuurwerk?), maar vanwege het tweede deel (de wedstrijd begon met ongeveer tien minuten vertraging).
Fortuna is akkoord gegaan met de boete.
Het was de tweede boete die Fortuna dit seizoen opliep vanwege ‘wanordelijkheden’. Eerder dit seizoen kreeg Fortuna Sittard een boete van 5000 euro opgelegd vanwege wanordelijkheden tijdens het bekerduel bij Quick Boys.
De KNVB bestrafte het betreden van het buffervak en het gooien van voorwerpen naar supporters van Quick Boys. Het afsteken van vuurwerk richting het uitvak bleef verrassend genoeg onbestraft!
Bron: KNVB
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna SC speelt zijn eerste lichtwedstrijd in Stadion De Baandert. 8.500 toeschouwers zien Fortuna SC en Vitesse gelijkspelen (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.














