Naar de inhoud
Nieuws

Boetes Fortuna Sittard

De aanklager Betaald Voetbal van de KNVB heeft Fortuna Sittard vorige week een boete van 10.000 euro opgelegd vanwege het rookgordijn tijdens de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in januari.

Argumentatie van de aanklager voor de boete: “het afsteken van een niet geringe hoeveelheid vuurwerk, waardoor de wedstrijd later is aangevangen”.

We gaan er vanuit dat Fortuna de boete niet kreeg voor het eerste deel van die argumentatie (want hoe definieer je een niet geringe hoeveelheid vuurwerk?), maar vanwege het tweede deel (de wedstrijd begon met ongeveer tien minuten vertraging).

Fortuna is akkoord gegaan met de boete.

Het was de tweede boete die Fortuna dit seizoen opliep vanwege ‘wanordelijkheden’. Eerder dit seizoen kreeg Fortuna Sittard een boete van 5000 euro opgelegd vanwege wanordelijkheden tijdens het bekerduel bij Quick Boys.


De ME keek mee in Katwijk 

De KNVB bestrafte het betreden van het buffervak en het gooien van voorwerpen naar supporters van Quick Boys. Het afsteken van vuurwerk richting het uitvak bleef verrassend genoeg onbestraft!

Bron: KNVB

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

16 oktober 2015
Fortuna Sittard1
Jong PSV1
Eerste divisie 1.899 toeschouwers Lees het verslag