
‘Bastien naar Verre Oosten’
Samuel Bastien tekende vorige zomer een driejarig contract in Sittard. De Belgische middenvelder kwam over van Burnley FC en moest voor balans op het middenveld zorgen.
Dat lukte echter nauwelijks, want hij groeide nooit uit tot een vaste waarde onder Danny Buijs. Tot overmaat van ramp miste hij de laatste maanden van het afgelopen seizoen vanwege privé-omstandigheden.
In de voorbereiding op het nieuwe seizoen hebben we Bastien niet gezien op de Buchtense trainingsvelden. We vermoeden dat hij niet langer voorkomt in de plannen van Buijs en dus op zoek mocht naar een nieuwe werkgever.
Als we Italiaanse bronnen mogen geloven, heeft hij die nu gevonden, alhoewel niet naast de deur. Bastien zou naar Vietnam verhuizen, waar hij een contract zou tekenen bij Ho Chi Minh City Police FC, dat uitkomt in de V.League 1, het hoogste niveau.
Wordt vast vervolgd.
Bron: TuttoMercatoweb
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
"Voor mijn part krijg ik koppijn als ik een opstelling moet maken. Liever vier goede voorhoedespelers dan een te weinig", aldus Frans Körver na afloop van het thuisduel in de eerste divisie tegen DS'79. Fortuna wint voor de vierde maal op rij en scoort er driftig op los (uitslag: 3-0).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












