Naar de inhoud
Nieuws

Bastien weldra ‘Wolf’?

Anderhalve maand geleden was er al sprake van interesse van RAAL La Louvière in de diensten van Samuel Bastien. ‘Les Loups’ waren destijds drukdoende om hun kern te herschikken en het is hen gelukt inmiddels een aantal overtollige spelers elders onder te brengen.

En nu, in de laatste week van de wintermercato, is Stamnummer 94 bezig haar selectie terug op sterkte te brengen. Onderdeel van die plannen is Samuel Bastien, die zelf een overgang naar Henegouwen wel ziet zitten.

Sterker nog, volgens LDH heeft Bastien reeds gesproken met Nicolás Frutos, Football Managing Director van RAAL La Louvière. Hij heeft Bastien op de hoogte gebracht van de toekomstplannen van ‘Les Loups’ en die staan Bastien wel aan.

Struikelblok vormt het afkopen van het contract van Bastien. Want de middenvelder heeft nog een contract tot aan de zomer van 2027 en Fortuna wilt ongetwijfeld iets van boter bij de vis. Aan de andere kant: Fortuna ziet weinig toekomst meer in Bastien, die recent zijn rentree maakte nadat hij herstelde van een beroerte.

Beide clubs hebben nog een handvol dagen voor de boeg en dan weten we of Bastien het geel en groen verruilt voor het groen en wit.

Bron: La Dernière Heure | Les Sports

Over de auteur

Michel. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

5 november 2023
PEC Zwolle2
Fortuna Sittard0
Eredivisie 14.000 toeschouwers Lees het verslag