Balgoochelaar steelt de show Datum: 07-06-2001 Medium: Dagblad De Limburger Journalist: Jan Seuren Jan Seuren doet weer een duit in het zakje. Het geblunder van deze man begint nu toch pijnlijke vormen aan te nemen! Nieuwe tussenstand: 6-16! Jan Seuren beschrijft de wedstrijd Fortuna Sittard – Telstar die Fortuna met pijn en moeite in winst wist om te zetten. Inderdaad de balgoochelaar in de rust was eigenlijk nog wel het hoogtepunt. Maar goed, Seuren zou Seuren niet zijn als er niet geblunderd zou worden, we citeren: “Zelfs zonder de zieke topscorer Martin van Oostrum zorgden de Noord-Hollanders voor gevaar voor het doel van Ruud Hesp“. Martin van Oostrum dus, wie kent hem niet? Dat moet dus Michel van Oostrum zijn, maar interessanter is het om na te gaan hoe deze blunder toch weer tot stand is gekomen. Ik bedoel, als je niet 100% zeker de voornaam van deze spits kent, dan schrijf je toch gewoon “de zieke topscorer Van Oostrum”. Die voornaam schrijf je alleen als je absoluut zeker bent van je zaak, maar ja het verleden heeft al vaker aangetoond dat Seuren niet snel aan zichzelf twijfelt. Gelukkig maar, want laten we wel wezen, wat zou deze rubriek zonder Seuren zijn!!! – bekijk het krantenartikel – | terug naar boven | terug naar menu |
About The Author
Related Posts
This Day In History
- 1974 Op speeldag vijf van de nacompetitie moet Fortuna SC winnen van WVV Wageningen om op de slotdag promotie in eigen hand te hebben. 11.000 toeschouwers in Stadion De Baandert zien dat het niet lukt. Uitslag 0-0.
- 1993 3.000 toeschouwers in de Goffert zien NEC in de nacompetitie in de slotminuut winnen van Fortuna Sittard (uitslag: 2-1).
- 2001 7.000 toeschouwers in het Wagner&Partners stadion zien Fortuna winnen van SC Telstar op de tweede speeldag van de nacompetitie (uitslag: 2-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.