Naar de inhoud
Nieuws

Van der Weert verlaat Fortuna

Robert van der Weert heeft een contract getekend als assistent-trainer bij het Thaise FC Lampang – de club van trainer Wil Boessen.

De Fortunaloopbaan van Van der Weert startte in de zomer van 1994 toen Pim Verbeek hem aantrok als nieuwe spits. Het werd een succes, want Van der Weert scoorde zeventien treffers (topscorer) in het enige seizoen in de geschiedenis van Fortuna waarin de club kampioen werd. Van der Weert speelde vervolgens twee seizoenen voor Fortuna in de eredivisie, voordat hij overstapte naar eerste divisionist AZ.

In het seizoen 11/12 keert hij terug bij Fortuna – nu als trainer. Het eerste seizoen bij de jeugd, de twee daaropvolgende seizoenen als assistent van Wil Boessen bij het eerste elftal, de laatste twee seizoen opnieuw bij de jeugd. Bij de eerder dit jaar doorgevoerde reorganisatie kwam de positie van Van der Weert echter te vervallen. Hij vervolgt zijn loopbaan dus in Thailand.

Bron: Fortuna Sittard

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

23 oktober 2015
Jong Ajax3
Fortuna Sittard0
Eerste divisie 303 toeschouwers Lees het verslag