
Twee extra oefenduels
Fortuna Sittard heeft twee oefenduels toegevoegd aan het oefenprogramma. Naast de duels tegen Viktoria Köln, VfL Bochum en KV Mechelen, zal Fortuna ook oefenen tegen de Belgische ploegen Excelsior Virton en OH Leuven. Nog steeds geen oefenduels tegen amateurclubs.
OH Leuven eindigde afgelopen seizoen als elfde in de Belgische eerste klasse A (het hoogste Belgische niveau). Het oefenduel vindt achter gesloten deuren plaats op zaterdag 9 juli.
Excelsior Virton eindigde afgelopen seizoen als achtste en laatste in de Belgische eerste klasse B (het tweede Belgische niveau), maar speelt het komende seizoen opnieuw in eerste klasse B, omdat die competitie is uitgebreid van acht naar twaalf clubs. Het oefenduel vindt plaats op woensdag 13 juli (aftrap 18.00uur) op het veld van Eindse Boys in Nederweert-Eind.
Het volledige programma tot dusverre:
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
"Laten we nu maar even genieten van die klassering voordat het te laat is", aldus Henk Duut na een overwinning op FC Den Bosch in de Baandert (uitslag: 3-2). Fortuna staat die avond vierde op de eredivisieranglijst.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












