
Tom Daemen alsnog geselecteerd voor Oranje
Tom Daemen is toch nog geselecteerd voor de oefenduels die ‘Oranje onder 19’ zaterdag en dinsdag zal spelen tegen respectievelijk Oostenrijk en AGOVV.
Daemen, die aanvoerder is van Oranje, zou oorspronkelijk net als Prince Rajcomar niet geselecteerd worden voor Oranje omdat Fortuna aanstaande vrijdag competitiebelangen had. Maar het duel van aanstaande vrijdag tegen FC Den Bosch is verplaatst vanwege interlandverplichtingen van Harrie Gommans.
En dus waren Daemen en Rajcomar toch nog beschikbaar, ware het niet dat Gullit zijn selectie al bekend had gemaakt en er dus geen plaats meer was voor de twee Fortunezen. Totdat Timothy Kok van FC Twente geblesseerd wegviel en Gullit een vervanger moest oproepen.
Die vervanger is Tom Daemen. Hij zal dus naast Sten Dreezen de komende dagen de Nederlandse eer gaan verdedigen. Zaterdag in het stadion van FC Dordrecht om 14.00uur tegen Oostenrijk; dinsdag in het stadion van AGOVV om 19.00uur tegen datzelfde AGOVV.
Bron: KNVB
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








