
Swinnen op stage naar Denemarken
Tijdens de voorbereiding traint Tibeau Swinnen mee met Fortuna Sittard. De 25-jarige middenvelder is vooral bekend van zijn passage bij FC Eindhoven en speelde de afgelopen twee seizoenen voor Helmond Sport. Maar omdat ‘De Kattenmeppers’ Swinnen geen nieuw contract voorschotelen zoekt Swinnen naar een nieuwe werkgever.
Als Swinnen Kevin Hofland vraagt of hij zijn conditie in Sittard-Geleen op peil mag houden, stemt de oefenmeester daarmee in. Een contract zit er vooralsnog niet in, maar inmiddels heeft Hofland zijn mening herzien. In een gesprek met Fox Sports geeft de oefenmeester aan dat de deur op een kier staat, al kan hij niets beloven.
Ondertussen richt Swinnen zijn blik op Scandinavië, aangezien de middenvelder gaat proberen een contract af te dwingen in Denemarken bij Silkeborg IF. En daarmee is zijn optreden in de ontmoeting met FC Twente (voorlopig) zijn laatste in het geel en groen.
Bron: Silkeborg IF / Dagblad de Limburger
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













